Nazwa Imprezy Dystans Czas Miejsce (OPEN K) Data
Triathlon Gdańsk olimpijski 2:22:02 2 14.07.19
Enea Bydgoszcz Triathlon 1/4 IM 2:11:21 3 06.07.19
Swimrun Series Stężyca 25 km 3:51:25 1 30.06.19
Garmin Iron Triathlon Stężyca  1/4 IM 2:25:34 6 29.06.19
Triathlon Charzykowy sztafeta (rower) 45 km 1:12:31 1 09.06.19
Mistrzostwa Polski na dystansie olimpijskim Kraśnik 1,5/40/10 2:17:53 10 26.08.18
Enea IRONMAN 70.3 Gdynia 1/2 IM DNF 05.08.18
Enea Bydgoszcz Triathlon 1/2 IM 4:42:15 1 08.07.18
Garmin Iron Triathlon Stężyca 1/4 IM 2:20:34 3 01.07.18
Mistrzostwa Polski – Susz Triathlon 0,75/20/5 1:09:31 15 23.06.18
Garmin Iron Triathlon Elbląg 1/8 IM 1:09:50 3 17.06.18
Triathlon Lwa 1/8 IM 1:12:07 2 09.06.18
Garmin Iron Triathlon Ślesin 1/8 IM 1:09:06 1 27.05.18
Bydgoszcz Cycling Challenge 21 km/36 km/ITT 10 km 31:34/52:21/15:50 1 20.05.18
IX Międzynarodowe Zawody Pływackie Masters O Błękitną Wstęgę Wisły
100m dow.

800m dow.

1:15:00

11:07:37

12

4

19.05.18
Bike Challenge Poznań – Skoda Time Trial UCI  16 km  00:23:45  1  09.09.17
Prime Food Triathlon Przechlewo – sztafeta (rower)  45 km 1:11:29  1  27.08.17
Mistrzostwa Polski Elity i U23  1,5/40/10  2:16:48 9 13.08.17
Sprint Triathlon Gdynia  0,75/20/5  1:10:22  3  05.08.17
Elemental Tri Series Blachownia  0,75/20/5  1:06:16  11  30.07.17
Triathlon Gdańsk  1,5/40/10  2:22:48  2  16.07.17
Enea Bydgoszcz Triathlon  0,45/22,5/5,25  1:08:33  3  08.07.17
Mistrzostwa Polski – Susz Triathlon 0,75/20/5 DNF 24.06.17
Garmin Iron Triathlon Elbląg  0,45/22,5/5,25  1:08:55 2  18.06.17
Elemental Tri Series Augustów  0,75/20/5  1:08:47 10  11.06.17
Mistrzostwa Europy w Aquathlonie  1/5  00:36:31 19  27.05.17
2. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy  10 km  00:40:47 4  21.05.17
VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie Masters  100m dow.

800m dow.

 00:01:13

00:11:07

7

6

 20.05.17
Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim  10 km  00:40:03  18  06.05.17
Duathlon Przywidz  8,5/25,5/3  01:45:34 3  22.04.17
Sopocka Wiosna na 5  5 km  00:19:53 9  11.03.17
Puchar Polski Masters – Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Masters 400m dow.

50m dow.

200m zm.

100m dow.

00:05:33

00:00:34

00:03:01

00:01:14

2

18

4

9

3-4.12.16
Mistrzostwa Polski w Duathlonie na Dystansie Sprint   5/20/2,5  01:21:29  5  25.09.16
Duathlon Przodkowo  5/18/2,5  01:04:57  1  18.09.16
Mistrzostwa Lęborka w pływaniu długodystansowym 2000m 00:29:00 5 21.08.16
Triathlon Chmielno Supersprint  0,6/15/3  00:49:14  1  20.08.16
Sprint Triathlon Gdynia  0,75/20/5  01:10:46  3  06.08.16
Mistrzostwa Polski na dystansie olimpijskim   1,5/40/10  02:22:05  12  17.07.16
Garmin Iron Triathlon Stężyca  0,45/22,5/5,25  01:13:11  2  03.07.16
Mistrzostwa Polski na dystansie sprinterskim 0,75/20/5 01:17:40 12 25.06.16
5150 Warsaw Triathlon  1,5/40/10  02:21:53 6  12.06.16
Garmin Iron Triathlon Ślesin  0,45/22,5/5,25  –  NK (pomylona trasa;-))  05.06.16
Duathlon Przywidz  5/18/2,5  01:06:39  1  23.04.16
VI Aquathlon Rumia   0,8/5  00:32:56  10  17.04.16
Puchar Polski Masters 200m dow.

200m zm.

100m dow.

400m dow.

00:02:43

00:03:08

00:01:18

00:05:43

5

4

9

5

19-20.03.16
Bieg po Dynię  5 km  00:20:17  2  17.10.15
II Bieg Instytutu Lotnictwa  5 km  00:21:50  1  11.10.15
III Kleszczów na Piątkę  5 km  00:20:06  12  20.09.15
 III Duathlon Maków Mazowiecki  5/22/2,5  01:09:20 1 13.09.15
Mistrzostwa Polski na dystansie olimpijskim  1,5/40/10  02:35:57 19  06.09.15
Elemental Tri Series Białystok  0,75/20/5  01:11:16 6  23.08.15
Triathlon Kozienice  0,75/18,5/5  01:05:48 6  22.08.15
Triathlon Rawa 1,5/40/10 02:28:18 3 02.08.15
II Otwarte Mistrzostwa Warszawy Open Water  2900m  00:52:26  2  13.06.15
Silesiaman Katowice  0,45/22,5/5,25  01:15:59 4 30.08.14
Volvo Triathlon Series Nieporęt  0,95/45/10,5  02:32:29 10  13.07.14
Triathlon Serock  0,95/45/10,5  02:46:10  4  15.06.14
Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Open Water  2900m  00:48:54  1  14.06.14
Garmin Iron Triathlon Piaseczno  0,95/45/10,5  02:45:56 10 25.05.14
Roadmaraton jazda indywidualna na czas  19 km  00:30:44  2  26.04.14
XXVII Bieg Sylwestrowy  10 km 00:39:46  5  31.12.11
Falenickie Biegi Górskie  6,6 km  00:29:02 1  17.12.11
XVI Żoliborski Bieg Mikołajkowy  10 km 00:39:59 1 04.12.11
III Bemowski Bieg Przyjaźni   5 km 00:19:45  3  18.09.11
Najszybszy Dzień na Ziemi  1,6 km  00:06:10 4  28.08.11
18. Międzynarodowy Bieg Św. Dominika  5 km  00:18:12 14  06.08.11
Warsaw Track Cup   1 km 00:03:34  3  21.06.11
V Bieg Ursynowa  5 km  00:19:41  11  18.06.11
GRAND PRIX Warszawy  10 km 00:42:17 3  11.06.11
Puchar Maratonu Warszawskiego 10 km 00:44:51 2 28.05.11